Casa De Barrio Villa
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Casa De Barrio Villa Monte Hermoso van 70 vierkante meter bevindt zich op 25 minuten wandelen van Playa Serena en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.
De 1-slaapkamer villa is binnen het bereik van Museo Historico Municipal gesitueerd. Het vakantiehuis is binnen 1 km van Museo Municipal De Ciencias Naturales Vicente Di Martino gesitueerd.
De 1-badkamer accommodatie beschikt over een badkamer met een bidet.
De gesitueerde in Monte Hermoso Casa De Barrio Villa heeft een complete keuken met keukengerei voor een comfortabel verblijf. Las Huellas ligt binnen een paar straten van de villa en verwent gasten met gerechten uit de Zuid-Amerikaanse keuken.
- Locale bezienswaardigheiden
- Museo Municipal De Ciencias Naturales Vicente Di Martino1316 km
- Museo Historico Municipal1227 km
- La Previa1464 km
- Cine1460 km
- Paseo del Pinar1249 km
- La Ballena931 km
- Casino de Monte Hermoso970 km
- Kapita1503 km
- Luchthavens
- Luchthaven Comandante Espora99 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt Casa De Barrio Villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Casa De Barrio Villa biedt WiFi aan. - ❓
Hoeveel kost het om Casa De Barrio Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Casa De Barrio Villa is $36. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Casa De Barrio Villa kun je aanbevelen?
Gasten van Casa De Barrio Villa kunnen eten in Las Huellas restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Het vakantiehuis beschikt over een complete keuken met keukengerei. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar de villa mee te nemen?
De gasten kunnen met hun huisdieren in de villa verblijven. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Casa De Barrio Villa?
Gasten die in Casa De Barrio Villa verblijven, kunnen gemakkelijk Playa Serena en Museo Historico Municipal bereiken, die respectievelijk op 25 minuten wandelen van de accommodatie en op 1 km afstand liggen.